Τερμάτισε πρώτο το Παμπαιδικό!!!

Πρώτο Τερμάτισε το Παμπαιδικό στον 18ο Όμιλο της ΕΣΚΑ για την Σεζόν 2015-2016

Τελείωσε η Σεζόν για το Παμπαδικό του Απόλλωνα Β’*.
Την Κυραική στις 22/05 στις 9:00 το πρωί το Παμπαιδικό αντιμετώπισε τον Εύνικο Β’ στο Κλειστό της Ριζούπολης και νίκησε με 55-31(16-8,26-16,41-28,55-31)!
Στο 1ο δεκάλεπτο ο Απόλλωνας Β’ μπήκε πολύ δυνατά και να κάνει και διαφορά μέχρι και +14 (16-2) και η περίοδος τελείωσε με σκορ 16-8!
Στο 2ο δεκαλεπτο ο Απόλλωνας Β’ κράτησε ίδιους ρυθμούς και το ημίχρονο έληξε με σκορ 26-16.
Στο 3ο δεκάλεπτο καλός Επιθετικά αλλά μέτριος αμυντικά ο Απόλλωνας με το σκοτ να γίνεται 41-28,
Στο 4ο δεκάλεπτο ο Απόλλωνας Β’ έπαιξε εξαιρετική άμυνα με το να δέχεται μόνο 3 πόντους σε όλη την περίοδο και έτσι διαμορφώθηκε το τελικό σκορ 55-31!